Terminale płatnicze

Terminal płatniczy to urządzenie do akceptacji kart płatniczych instalowane w punktach handlowo-usługowych. Używane do kontaktu z bankiem za pośrednictwem centrum autoryzacyjnego w sytuacji, gdy Klient za nabywany towar lub usługę płaci kartą płatniczą w celu rozliczenia transakcji. Terminale umożliwiają pełną autoryzację płatności w trybie online.

Oferowane przez nas terminale płatnicze mogą łączyć się z centrum autoryzacyjnym poprzez sieć Internet za pomoca szyfrowanego połączenia SSL, lub bezprzewodowo za pośrednictwem sieci GSM.

Oferujemy Państwu:

  • nowoczesne terminale stacjonarne - działające w technologii Ethernet (Internetowy) + PinPad z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych;

  • nowoczesne terminale przenośne, sprawdzające się w miejscach, w których charakter usługi wymaga dotarcia z terminalem bezpośrednio do Klienta (restauracje, hotele, itp.) - działające w technologii GPRS + PinPad z wbudowanym czytnikiem kart zbliżeniowych;

  • atrakcyjne stawki - niska prowizja pobierana za dokonanie płatności kartą płatniczą;

  • usługi dodatkowe - oferowane przez nas terminale umożliwiającą punktom handlowym i usługowym, poza standardową akceptacją płatności kartami również świadczenie różnego typu usług dodatkowych – takich jak sprzedaż doładowań telefonów komórkowych, usługę Cash Back.

 

 Warunki oferty:

 

Szerszych informacji dotyczących terminali płatniczych można uzyskać w Centrali Banku bądź telefonicznie pod numerem telefonu 18 446 09 60 wew. 46.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty !