Geolokalizacja - znajdowanie bankomatów i placówek na mapie

  Poznaj wygodny sposób na znalezienie bankomatów bezprowizyjnych czy placówek tam gdzie jesteś.

  Bardzo wygodną funkcją w Bankowości Mobilnej jest geolokalizacja, która wykorzystując wbudowany odbiornikowi GPS w Twoim smartfonie czy tablecie pozwala w kilka chwil znaleźć na mapie najbliższy bankomat lub oddział banku bez konieczności logowania się do systemu.

  W oknie logowania w prawym dolnym rogu znajduje się przycisk Bankomaty i oddziały. Po jego użyciu przejdziesz do witryny Bankomaty i oddziały, w której możesz sprawdzić punkty (placówki banku i bankomaty bezprowizyjne) znajdujące się w Twojej najbliższej okolicy.

  Tekst alternatywny
  Tekst alternatywny


  Jeżeli w ustawieniach urządzenia mobilnego włączona została funkcja lokalizacji, to na mapie zostanie pokazana aktualna pozycja oraz najbliższe bankomaty czy oddziały zależnie od ustawienia filtra.


  Przycisk Filtr w prawym górnym rogu ekranu przekieruje Cię do okna Bankomaty i oddziały, w którym możesz ustawić, jakie punkty (placówki, bankomaty) będą odszukane i zlokalizowane przez Interfejs Mobilny Bankowości Internetowej. Domyślnie filtr ustawiony jest na TAK dla wszystkich dostępnych opcji. Po wprowadzeniu zmian w ustawieniach filtra należy użyć przycisku Zastosuj filtr, natomiast przycisk Wstecz przekieruje Cię do okna logowania.

  Tekst alternatywny
  Tekst alternatywny


  Włączenie funkcji lokalizacji nie jest konieczne, kiedy jest wyłączona to program domyślnie wyświetli miasto Warszawa, lecz można wpisać dowolne inne miasto, by sprawdzić lokalizację bankomatów czy oddziałów w miejscu które Nas interesuje.

  Podczas wpisywania nazwy program wyświetla podpowiedzi – miejscowości. Wystarczy, że wskażesz jedną z nich i wyświetli się mapka szukanej okolicy z zaznaczonymi punktami zgodnie z ustawieniami filtra.

  W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczy: 018 446 09 60 wew. 33

  Geolokalizacja obejmuje bankomaty bezprowizyjne w całej Polsce, do których należą bankomaty Banku Spółdzielczego w Starym sączu, wszystkie bankomaty zrzeszenia BPS i SGB oraz sieć bankomatów z logiem "cash4you" oraz "Planet cash".

  Posiadacz karty płatniczej wydanej przez Bank Spółdzielczy w Starym Sączu może wypłacać pieniądze bez prowizji z ponad 4000 bankomatów: Wykaz Bankomatów Bezprowizyjnych