Aktualności

W ostatnich miesiącach częstym sposobem dokonywania przestępstw na szkodę klientów banków jest wykorzystanie telefonicznego połączenia z osobą, która jest przekonywana, że rozmawia z pracownikiem banku lub np. policjantem.

czytaj więcej...

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu informuje, iż rozpoczyna się proces rozliczenia i zwolnienia z obowiązku zwrotu subwencji dla Przedsiębiorstw z sektora Mikro i MŚP w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0. Firmy, które spełnią określone wymagania mogą liczyć na 100% umorzenia.

czytaj więcej...

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu przedstawia instrukcje do złożenia wniosku o umorzenie subwencji PFR Tarcza 1.0 dla Mikrofirm oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

czytaj więcej...

Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, tj. Rozporządzeniem PSD2, od 1 stycznia 2021 rokutransakcje kartowe wykonywane w Internecie muszą być potwierdzane dodatkowym elementem zabezpieczającym.

czytaj więcej...

Informujemy, iż od 7 września 2020 r. (poniedziałek) przywracamy wcześniejsze godziny pracy Centrali Banku, tj. Centrala Banku przy ul. Daszyńskiego 11, Stary Sącz, będzie czynna od 7:30 do 17:00.

czytaj więcej...

Uwaga na wzmożoną akcję przestępczą polegającą na próbie wyłudzenia pieniędzy różnymi metodami.

czytaj więcej...
zobacz wszystkie