Aktualności

W związku ze zbliżającymi się Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Beijing 2022, wspólnie z Visa przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs dla klientów indywidualnych Grupy BPS korzystających z kart Visa.

czytaj więcej...

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu zaprasza do wzięcia udziału w loterii BLIK. Każda osoba, która wykona transakcję BLIKIEM, może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. 

czytaj więcej...

Usługa BLIK w Aplikacji mobilnej Nasz Bank umożliwia: wypłacanie gotówki w bankomatach, płacenie za zakupy w sklepach internetowych oraz w sklepach stacjonarnych przy użyciu terminali płatniczych.

czytaj więcej...

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu przedstawia instrukcje do złożenia wniosku o umorzenie subwencji PFR Tarcza 1.0 dla Mikrofirm oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

czytaj więcej...

Zgodnie z przepisami Unii Europejskiej, tj. Rozporządzeniem PSD2, od 1 stycznia 2021 rokutransakcje kartowe wykonywane w Internecie muszą być potwierdzane dodatkowym elementem zabezpieczającym.

czytaj więcej...

Informujemy, iż od 7 września 2020 r. (poniedziałek) przywracamy wcześniejsze godziny pracy Centrali Banku, tj. Centrala Banku przy ul. Daszyńskiego 11, Stary Sącz, będzie czynna od 7:30 do 17:00.

czytaj więcej...
zobacz wszystkie