Bankowość dla najmłodszych - PAKIET Junior+

  Dzieci rosną tak szybko. Dzięki Skarbonce Junior+, Lokacie Junior+ oraz założeniu konta ROR Młodzieżowy przygotujesz je na wejście w dorosłość i nauczysz zarządzać swoimi finansami oraz korzystać z usług bankowych.

  • 1. Skarbonka Junior+ Wprowadzenie

  Skarbonka Junior+ czyli bankowość dla najmłodszych to aplikacja mobilna dla najmłodszych. Rodzic w ramach swojego rachunku pozwala dzieciom gromadzić oszczędności w elektronicznych skarbonkach zarządzanych poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach mobilnych (telefony typu smartfon lub tablety). Bankowość dla najmłodszych to połączenie zabawy z nauką oszczędzania i zarządzania gromadzonymi pieniędzmi. Pomaga uczyć odpowiedzialności i systematyczności, wprowadza w świat bankowości internetowej.

  Każdy posiadacz bankowości internetowej może korzystać ze Skarbonek Junior+ od razu po zalogowaniu na swoje konto. Nie jest wymagane podpisanie dodatkowej umowy do uruchomienia i korzystania z usługi.

  Uruchomienie skarbonek wymaga zainstalowania na urządzeniu (smartfon, tablet) aplikacji Novum-13, która jest dostępna dla systemu Android na stronie sklepu Google Play oraz dla systemu iOS na stronie sklepu App Store.

  • Pobierz z Google Play - używając urządzeń z systemem Android kliknij na link i zainstaluj aplikację Novum-13,
  • Pobierz z App Store - używając iPhone'a lub iPad'a uruchom App Store, wyszukaj i zainstaluj: Novum-13.

  Aplikacja umożliwia dzieciom w łatwy sposób zakładać skarbonki, nazywać je i wyróżniać grafiką, ustalać cel gromadzenia gotówki, datę zakończenia oszczędzania i wymaganą kwotę do zaoszczędzenia. Aktywność dziecka nagradzana jest promocyjnymi gwiazdkami i pucharami.

  Aby korzystać z aplikacji, po jej zainstalowaniu, musi być ona aktywowana i skonfigurowana przez rodzica wg wyświetlanej w programie instrukcji. Należy założyć profil i powiązać go z kontem rodzica. Uruchomienie usługi może być wykonane również przez pracownika banku


  Podstawowe funkcjonalności:

  • tworzy nowe konto dla dziecka, na którym będą gromadzone oszczędności,

  • łączy zabawę z nauką oszczędzania oraz zarządzania gromadzonymi pieniędzmi,

  • uczy odpowiedzialnośći oraz systematyczności,

  • wprowadza w świat Bankowości Internetowej,

  • posiada system nagradzania, którym można motywować do oszczędzania.
  Tekst alternatywny
  • 2. Bezpieczeństwo

  Tylko rodzic może założyć oraz aktywować aplikację. Rodzice mają pełną kontrolę nad środkami, które są gromadzone przez dzieci i tylko rodzice mogą wypłacać zgromadzone pieniądze.

  • 3. Instrukcja

  Aby założyć Skarbonkę Junior+ należy zalogować się do bankowości internetowej i postępować zgodnie z załączoną poniżej instrukcją "Jak założyć Skarbonkę Junior+" lub podejść do placówki Banku.