Aktualności

Zgodnie z Regulaminem ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla małych i średnich firm”, przedsiębiorca zobowiązany jest dostarczyć do Banku dodatkowe dokumenty.

czytaj więcej...

21 maja 2020 r. wprowadziliśmy drobne zmiany w wyglądzie systemu bankowości internetowej. 

czytaj więcej...

Udostępniamy Państwu kalkulator, za pomocą którego przedsiębiorcy mogą wyliczyć w jakiej wysokości mogą otrzymać wsparcie finansowe z PFR w ramach Tarczy Finansowej.

czytaj więcej...

Polski Fundusz Rozwoju (PFR) uruchomił Tarczę Finansową PFR – program skierowany do firm, które ucierpiały w wyniku pandemii koronawirusa. Wnioski o finansowanie w postaci częściowo bezzwrotnych subwencji w przypadku mikrofirm oraz małych i średnich firm można składać poprzez system bankowości internetowej naszego Banku.

czytaj więcej...

Bank Spółdzielczy w Starym Sączu informuje, iż w dniu 02.05.2020 r. o godzinie 14:00 rozpoczną się prace serwisowe systemów obsługujących karty płatnicze i zakończy się około godziny 05:00 dnia 03.05.2020 r.

czytaj więcej...

od 6 kwietnia 2020 r. do odwołania POK Osiedle Słoneczne będzie czynny dwa dni w tygodniu natomiast POK Barcice będzie czynny trzy dni w tygodniu.

czytaj więcej...
zobacz wszystkie