Aktualności

Wychodząc naprzeciw zgłaszanym przez naszych Klientów oczekiwaniom odnośnie godzin otwarcia Punktu Obsługi Klienta w Barcicach, informujemy iż Zarząd Banku przychylił się pozytywnie do zgłaszanych próśb,

czytaj więcej...

Organizacja płatnicza VISA organizuje w tym roku szereg akcji promocyjnych związanych z dokonywaniem płatności kartami Visa, o czym informowaliśmy Państwa w dniu 28.03.2014 r. Od 8 kwietnia można korzystać z kolejnej promocji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

czytaj więcej...

Oferujemy Państwu nowoczesne terminale płatnicze do akceptacji kart płatniczych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

czytaj więcej...

Informacja dla osób posiadających kredyty, których oprocentowanie ustalane jest w oparciu o stawkę WIBOR dla terminu 3 miesięcznego.

czytaj więcej...

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że organizacja płatnicza VISA organizuje w tym roku szereg akcji promocyjnych związanych z dokonywaniem płatności kartami Visa zarówno w handlu tradycyjnym jaki i internetowym. Poniżej przedstawiamy informacje na temat dwóch rozpoczętych akcji oraz linki do stron z regulaminami.

czytaj więcej...

W ostatnich dniach pojawili się oszuści działający metodą na „pracownika banku”. Z dostępnych nam informacji, przestępstw dokonano na terenie powiatów nowosądeckiego oraz gorlickiego, w tym również na terenie Starego Sącza !

czytaj więcej...
zobacz wszystkie